4 Travelers.pl – Znajdź wyjazd dla Siebie!

Sezon zimowy 2014/2015 uznajemy z rozpoczęty! Jeśli planujesz wyjazd w góry 4 Travelers to miejsce, w którym znajdziesz wyjątkowe oferty wyjazdów zimowych. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Planujesz wjazd na narty? Marzy Ci się białe szaleństwo na górskich stokach? Zdecyduj gdzie chcesz jechać! Polskie góry? A może Alpy?  Znane włoskie lub francuskie kurorty? Livignio? Marilleva? Może być też skromniej – Słowacja! Dowiedz się więcej o tych miejscach! I sprawdź ofertę 4 Travelers: www.4travelers.pl Znajdziesz tam wyjazd dla Siebie! Wiele ofert od różnych partnerów w jednym miejscu i w atrakcyjnej cenie!

Aktualne zimowe tematy w 4 Travelers, które mogą Was zainspirować:

 

Livigno to piękna miejscowość, która przez swój specyficzny mikroklimat często nazywana jest „Piccolo Tibet” Śnieg leży tu od początku grudnia do połowy maja. To raj dla narciarzy, którzy mogą poszaleć na stokach usytuowanych po dwóch stronach doliny położonej na wysokości ponad 1800 metrów. W centrum leży Livigno, niewielka miejscowość tętniąca życiem w zasadzie przez cały rok. Ogromna ilość pubów, pizzerii, restauracji i dyskotek sprawia, że  jest to doskonałe miejsce dla ludzi, którzy w ciągu dnia szaleją na stokach a wieczorem na parkietach dyskotek.

 

Marilleva wraz z pobliską Folgaridą i Madonną de Campiglio to największy, połączony region narciarski Val di Sole. Mamy tu 120 km tras połączonych 44 wyciągami. Miejsce szczególnie godne polecenia początkującym i średniozaawansowanym bo 50 proc. nartostrad to łagodne zbocza (36 proc. trasy średnie, 14 proc. czarne). Większość nartostrad wytyczona jest w lesie na wysokości 900-2180 m, dzięki czemu jazda jest bardzo urozmaicona. Zwolennicy deski mają do dyspozycji m.in. halfpipe w Fun Parku w Val-Panciana w Marilleva.

 

Liptovski Mikulas (ok. 35 tys. mieszkańców) to urokliwe miasto położone w Liptowskiej Kotlinie, pomiędzy Tatrami Zachodnimi i Niżnymi Tatrami. Położenie miasta sprawia, że stało się w lecie punktem wyjściowym w Tatry, a w zimie miasto upodobali sobie miłośnicy białego szaleństwa jeżdżący na Chopoku. Spacer po starówce sprawia prawdziwą przyjemność, znajduje się tam sporo różnych restauracji, knajpek i pubów, gdzie po całodziennym pobycie na stoku można odpocząć przy kufelku piwa 🙂

4 Travlers (www.4travelers.pl) Znajdź wyjazd dla Siebie!
Rezerwuj wyjazdy na podstronach naszych prartnerów:
www.4travelers.pl/i_ois, www.4travelers.pl/i_zimastudenta, www.4travelers.pl/i_gofun, http://www.4travelers.pl/i_biuroczajka,


Brak opinii

Email tylko do rejestracji. Wymagane pola oznaczone *