Jak przetrwać lot samolotem ?

Gdy boisz się latać samolotem lub lecisz pierwszy raz …

 

Niektóre osoby panicznie boją się latać. A wiadomo, że jest to w tej chwili najszybszy środek transportu, który gwarantuje nam dostanie się do nawet najdalszych zakątków świata.

Dlatego chcąc podróżować po całym świecie zastanawiają się jak przetrwać lot samolotem. Najlepiej jest pomyśleć już o miłych chwilach, które będziemy spędzać na wakacjach. Skupianie się na samym locie będzie jedynie potęgowało strach i napięcie. Jeśli startujemy i lądujemy, warto w tym czasie coś przeżuwać w buzi, na przykład cukierka.

 

Dzięki temu odblokujemy ucisk w uszach, który jest wywoływany zmianą ciśnień. Podczas przygotowań do wyprawy, warto również wiedzieć czego nie zabierać na pokład samolotu. Lecąc konkretnymi liniami lotniczymi, w regulaminie przewoźnika znajdują się rzeczy dozwolone, a także zakazane.

 

Jednak można tutaj w rzeczach niemile widzianych można wymienić wszelkiego rodzaju metalowe przedmioty, szczególnie typu nożyczki, nożyki i scyzoryki. Na pokładzie samolotu raczej może być wniesiona ściśle ograniczona ilość płynów. Większa ilość jest już surowo zabroniona.


Brak opinii

Email tylko do rejestracji. Wymagane pola oznaczone *