Jak samemu zorganizować wakacje za granicą?

Wyjazd do USA był wielkim marzeniem dla ogromnej rzeszy Polaków i od 2020 roku spełnienie tego marzenia jest prostsze, niż kiedykolwiek przedtem. Zachęcam do sprawdzenia, jak niewiele formalności trzeba spełnić – pozostając jeszcze w Polsce, bez konieczności odchodzenia od komputera – aby móc się cieszyć pozwoleniem na podróż po Stanach Zjednoczonych.

Jeszcze do niedawna każdy polski obywatel musiał ubiegać się o wizę turystyczną do USA, której otrzymanie było nie tylko kosztowne i czasochłonne, ale również trudne.

Od 2020 roku wyjazd do USA otwarty dla każdego

Wysoki odsetek źle wypełnionych wniosków lub negatywnych odpowiedzi konsulatu USA sprawiał, że przez długie lata Polacy mieli problem z szybkim otrzymywaniem wiz i wyjazd do USA pozostawał dla naszych rodaków wyłącznie marzeniem.

Dzięki zacieśnieniu współpracy między Polską a USA udało się jednak niedawno znieść tę barierę i dzisiaj z opcji wyjazdu do USA skorzystać mogą bez większych kłopotów miliony Polaków – do czego gorąco zachęcam, gdyż warto chociaż raz w życiu zobaczyć na własne oczy ten wyjątkowy kraj, wokół którego urosło mnóstwo mitów.

Wystarczy wejść bowiem na strony poświęcone podróżom zagranicznym i wskazujące na najciekawsze lokalizacje na mapie, jak https://www.travelarchitects.pl, aby zobaczyć olbrzymią wręcz listę propozycji i ciekawych miejsc oraz atrakcji turystycznych, które Stany Zjednoczone mają do zaoferowania.

Sam Biały Dom w Waszyngtonie lub Mannhatan w Nowym Jorku, podobnie jak Los Angeles ze swoim Hollywood, bajecznie tropikalne i imprezowe Miami lub Kalifornia – na Wielkim Kanionie i Las Vegas kończąc – to kultowe miejsca, znane także ludziom, którzy nigdy nie mieli szansy na wyjazd do USA, ale miejsca te znają na wylot z rozlicznych dzieł kultury masowej i popularnej.

 

Formalności w ekspresowym tempie

Według poradników internetowych, wyjazdy szyte na miarę Travelarchitects.pl to jeden ze sposobów, aby maksymalnie dopasować kierunek i czas trwania oraz koszt wycieczki po Stanach Zjednoczonych. Ilość miejsc do odwiedzenia jest ogromna, dlatego każdy podróżny powinien skorzystać z takiej możliwości, aby idealnie zaplanować trasę podróży i miejsce przylotu lub wylotu do swoich najdłużej wyczekiwanych destynacji w USA.

Za uzyskanie pozwolenia na podróż po USA, Konsulat USA pobiera od wszystkich równą opłatę w wysokości 14 dolarów.

Brak opinii

Email tylko do rejestracji. Wymagane pola oznaczone *