Nowe usługi w biurze LOT-u w Złotych Tarasach

PLL LOT wprowadzają kolejne, komfortowe rozwiązania dla pasażerów korzystających z usług biura sprzedaży w centrum Złote Tarasy w Warszawie. Już 2 listopada bieżącego roku pasażerowie będą mogli odprawić swój bagaż, a także skorzystać z bezpłatnego transportu na lotnisko w Warszawie.

 

W biurze LOT-u w Złotych Tarasach pasażerowie będą mogli uzyskać kartę wstępu
na samolot podczas gdy tudzież uskutecznić odprawy swojego bagażu
Z. usługi tej będą mogli wykorzystać na to samo podróżni, którzy kupili bilet w poprzek kanały sprzedaży przewoźnika alias www.lot.com, call center bądź jedno z biur sprzedaży LOT-u
Pasażerowie będą mogli celebrować się na odwrót na rejsy wykonywane za pomocą PLL LOT.
W przypadku lotów realizowanych we współpracy z innymi liniami lotniczymi, spośród tego rozwiązania będą mogli wykorzystać pasażerowie, którzy pokonają naczelny odcinek podróży LOT-em. Pasażerowie, którzy dokonają odprawy w biurze przewoźnika w Złotych Tarasach, po przyjeździe na aerodrom w Warszawie będą mogli od chwili razu udać się do punktu kontroli bezpieczeństwa.

Odprawa w biurze w Złotych Tarasach będzie możliwa najwcześniej  24 godziny poprzednio wylotem i najpóźniej 3 godziny zanim planowanym odlotem samolotu.  Na karcie pokładowej  będzie widniała stempel biura LOT-u w Złotych Tarasach.

Dla pasażerów odprawiających się w placówce w Złotych Tarasach, PLL LOT podstawią bezpłatne autobusy, które zawiozą podróżnych u dołu Terminal nr 2 na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie. Specjalnie oznakowane autobusy LOT-u będą opuszczać z przystanku  nr 17 pod ręką ul. Emilii Plater w kierunku Al. Jerozolimskich (na wysokości Hard Rock Cafe). Transport zapewniony będzie podług ustalonego rozkładu jazdy: od momentu poniedziałku do soboty o godz. 800, odtąd w godzinach 1000-1300. a 1500-1900, jednakże w niedziele  w godzinach: 1000-1900. (z wyjątkiem godz. 1400).
Warto przypomnieć, że gabinet sprzedaży PLL LOT zostało otwarte w główny punkt handlowym Złote Tarasy na początku czerwca 2010 roku.  To trzecie, nieopodal placówek w Hotelu Marriott oraz na terenie Sejmu RP, kancelaria LOT-u w stolicy. W oddziale jest dozwolone wykorzystać z pełnej oferty LOT-u – okupić bilet, protekcja na wyjazd, pożyczyć czterokołowiec czy zająć hotel.


Brak opinii

Email tylko do rejestracji. Wymagane pola oznaczone *