Obstawianie meczy przez internet – legalne czy nie?

Obstawianie meczy w ciemno w zakładach bukmacherskich przez internet to nie najlepsze rozwiązanie – choć wielu graczy z tego korzysta 😉

Celem gry u bukmachera jest oczywiście możliwie jak najwyższy zysk. Jest to jeden z głównych powodów, dlaczego ludzie interesują się bukmacherką. Wielu z nich decyduje się na rozpoczęcie typowania, ponieważ czują, że znają się na danej dyscyplinie i można połączyć przyjemne z pożytecznym, a także wykorzystać swoją wiedzę nie tylko do oglądania spotkań w tv. Jest też grupa osób, która zbytnio się nie zna na sporcie, ale też chcieliby oni spróbować.

Czy obstawianie meczy w ciemno w zakładach bukmacherskich może przynieść zysk? Przyjrzeliśmy się temu.

Czy trzeba się znać na obstawianiu żeby wygrywać?

Znając się na bukmacherce ma się większą pewność tego, co się typuje. Jednak czy jest to wystarczający argument do tego, aby powiedzieć z ręką na sercu, że tylko takie osoby mogą zyskać na obstawianiu meczów?

Brak większej znajomości poszczególnych drużyn, czy dyscyplin sportowych może być sporym atutem. Nie patrzy się wtedy na nazwę zespołu, czy kursy. Właśnie obstawianie w ciemno w zakładach bukmacherskich, bez większej znajomości, tylko po przejrzeniu ewentualnych, podstawowych statystyk może przynieść zysk. Kierowanie się intuicją i szczęście nowicjusza. Te dwa określenia mogą być tutaj najistotniejsze.

Często widać na forach bukmacherskich, że trafione zostały kursy 12-13. Wtedy warto się zastanowić, czy postawił to ekspert bukmacherski, który przewidział taki rezultat, czy właśnie jest to wygrana typera, który postawił tak, a nie inaczej, bo wynikało to z jego intuicji.

A co ze znajomością słów typowo bukmacherskich, jak handicap, i jego różne rodzaje, overy, undery i wiele innych?

Bez tego również można wygrywać. Wystarczy po prostu opuszczać tego typu zdarzenia i skupić się chociażby na samych wynikach meczów.

 

Co najlepiej obstawiać, grając w ciemno?

Skupmy się może też na dyscyplinach, które każdy może obstawiać w ciemno w zakładach bukmacherskich, ponieważ wynika to z reguł danej gry.

• Sporty wirtualne

Pierwsza z nich to sporty wirtualne. Praktycznie każdy bukmacher posiada zakładkę z tymi dyscyplinami. Są to zwykle: piłka nożna, wyścigi psów, koni, koszykówka, czy żużel. Wszystkie te zdarzenia są rozgrywane komputerowo, więc naprawdę trudno jest oszacować wygranego. Wtedy właśnie typujemy w ciemno – czy to na podstawie kursów, czy własnych spostrzeżeń i intuicji. Kursy na poszczególne zdarzenia są różne – wahają się w granicach 1.50-2.5.

• Betgames

Kolejny typ gier to Betgames. Warto zaznaczyć, że są one dostępne na ten moment tylko w STS, a jest to połączenie gier kasynowych (bakarat, wojna i poker) z klasyczną bukmacherką. Jak wiadomo gra w kasynie to w większości szczęście – stąd obstawianie w ciemno w zakładach bukmacherskich może przynieść wysoką ewentualną wygraną.

• Rozrywka

Coraz częściej u bukmacherów można również obstawiać typy związane z innymi dziedzinami życia niż sport. Chodzi mianowicie o politykę, show-biznes, ekonomię, a nawet pogodę. Prym wiedzie tutaj Betfan, który ma najbardziej rozbudowaną tę zakładkę. Można obstawiać wiele spraw, na przykład to, kto zostanie kolejnym prezydentem danego kraju, czy jaka średnia temperatura będzie w naszym kraju w maju.

Więcej na temat obstawiania u bukmacherów znajdziesz na https://www.obstawianie.net/

Brak opinii

Email tylko do rejestracji. Wymagane pola oznaczone *