Oferta hoteli w Zatorze

Zator to przepiękne miasto położone w Małopolsce nad Skawą; idealne miejsce dla wspólnych wakacji rodzin z dziećmi. Przed wyjazdem warto zaplanować główne atrakcje oraz miejsca noclegowe – w sezonie bardzo trudno znaleźć wolny pokój.

 

Idealne miejsce na wypoczynek

Zator hotele to bardzo bogaty wybór miejsc noclegowych. Znajdziemy tutaj hotele gwiazdkowe, hostele, domki letniskowe, a nawet SPA! W samym mieście znajdziemy zwykle hotele czy hostele o eleganckim bądź domowym wystroju, pokoje 2-4 os. ze śniadaniem w formie bufetu w hotelowej restauracji. Jeśli szukamy miejsc bardziej klimatycznych i ciekawych dla dzieci, proponujemy noclegi w Energylandii. Western Camp to domki, które odwzorowują dziki zachód, wszystko zbudowane z drewna, piętrowe łóżka, kowbojskie dodatki oraz mała wioska indiańskich tipi. Ośrodek wypoczynkowy River Park to nieduże, ale bardzo kameralne miejsca noclegowe z aneksem kuchennym. Dużym plusem kompleksu są organizowane przejazdy do parku rozrywki oraz kupno biletów na miejscu. Nie możemy również zapominać o prywatnych kwaterach wynajmowanych przez mieszkańców – tam ceny będą najniższe, ale wystrój typowo domowy.

Masa atrakcji dla maluchów i rodziców

Zator hotele to również miejsce umieszczenia dwóch popularnych parków rozrywki dla rodzin z dziećmi – idealne miejsce na spędzenie wakacji. Lunapark Zatorland to połączenie parku ruchomych dinozaurów, Świętego Mikołaja, bajek i stworzeń wodnych, mitologii czy owadów. Możemy również obejrzeć ciekawe filmy w kinie 5D. Drugim parkiem rozrywki jest Energylandia – największy w Polsce lunapark. Znajdziemy tutaj strefę ekstremalną z space gunem (młot) czy szybkimi i krętymi roller coasterami bądź tsunami dropper. W bajkolandi znajdziecie liczne stwory i karuzele dla najmłodszych. Wodny park rozrywki to z pewnością czysta przyjemność dla osób uwielbiających wodę, a Show dla miłośników cudownego widowiska.


Brak opinii

Email tylko do rejestracji. Wymagane pola oznaczone *