Oferty Przelotów w porównywarkach internetowych

Znane i popularne porównywarki lotów

Osoby, które znają i korzystają z porównywarek wiedzą, z których warto skorzystać, a które lepiej ominąć. Tym bardziej, że na rynku mamy tak wiele ofert przelotów zarówno tych atrakcyjnych jak i tych mniej atrakcyjnych. Możemy o tym poczytać na różnych forach internetowych lub blogach na temat podróży lotniczych. Wśród porównywarek wartych uwagi znajdziemy między innymi Mojeloty.pl.

Jest to porównywarka internetowa z którą łatwo i szybko możemy znaleźć dogodne przeloty. Co więcej możemy znaleźć i skorzystać z różnych promocji, możemy porównać oferty kilku przewoźników, możemy także sprawdzić aktualne przeloty. Porównywarki internetowe powstały z myślą o zaoszczędzeniu czasu i o wygodniejszym kupowaniu biletów lotniczych.

 

Mojeloty.pl

Mojeloty.pl jest stosunkowo młodą porównywarką, ale zainteresowanie nią cały czas rośnie. Jest to spowodowane tym, że w tej porównywarce mamy zarówno przewoźników tanich jak i tych droższych. Możemy zmieniać datę lotu na „kartce kalendarza”, która jest widoczna nad listą ofert przelotów.

Jeśli coś nam nie odpowiada, możemy sprawdzić inną opcję bez wracania na pierwszą stronę porównywarki. Poza tym mamy bardzo dużo ofert lotów, które możemy porównywać ze sobą, możemy też od razu dokonać rezerwacji lub tylko sprawdzić aktualne oferty przelotów. Dodatkowym atutem jest przejrzystość strony, bez zbędnych dodatków, czy reklam. Jeśli interesują nas przeloty jakiś konkretnych linii, to możemy zaznaczyć te linie i porównywarka pokaże tylko oferty wybranych przez nas linii lotniczych.

 

Inne porównywarki

Oprócz porównywarki Mojeloty.pl istnieje również wiele bardziej rozbudowanych witryn. Niektóre z nich zawierają sporą dawkę wycieczek wypoczynkowych, czyli atrakcyjnych ofert od biur podróży. Znajdziemy tam również to, co zdaje się przyciągać każdego do tego typu stron www – oferty samych przelotów. Większość wyszukiwarek jest prosta w obsłudze, aby każdy użytkownik mógł znaleźć to, na czym mu zależy, choć nieliczne z nich są nieco mniej intuicyjne.

Dla odwiedzających stronę ważne jest również, gdzie znajduje się panel z wyszukiwarką lotów. Jeżeli jest on skierowany na jedną ze stron – może być niezauważony. Po wyborze lotu każda porównywarka zestawia ze sobą propozycje lotów kilku przewoźników wraz z cenami. Poza tym, część wyszukiwarek rozdziela poszczególnych przewoźników i ich oferty, co wpływa na czytelność wyświetlanych wyników.


Brak opinii

Email tylko do rejestracji. Wymagane pola oznaczone *