Szalone środy w LOT

PLL LOT uruchamiają nową ofertę cenową na połączenia lotnicze. W każdą środę na stronie internetowej przewoźnika będzie można kupić bilet nawet z 50-procentową zniżką.

„Szalone Środy” to długoterminowa oferta, z której wykorzystać mogą wszyscy podróżni poszukujący tanich biletów lotniczych.
Co środę, począwszy od momentu 3 listopada (wyłączając czas między 15 grudnia natomiast 15 stycznia), w godzinach od czasu 1800. do 2359. na stronie www.lot.com będzie jest dozwolone doprowadzić do realizacji zakupu biletu w klasie ekonomicznej nawet spośród 50-procentową zniżką.

Osoby, które kupią bilet 3 listopada będą mogły stworzyć pozór się w wyjazd pośrodku 22 listopada zaś 15 lutego (wyłączając okres między 15 grudnia natomiast 15 stycznia). W kolejne środy będą oferowane inne kierunki natomiast terminy rozpoczęcia oraz zakończenia podróży. Pobyt w wybranym miejscu musi uzyskać minimum 3 dni a winien istnieć krótszy niż pół roku. Warunkiem skorzystania z oferty jest też kupno biletu za pośrednictwem strony internetowej przewoźnika.

 

Kierunki, których dotyczą „Szalone Środy” będą zmieniały się w każdą kolejną środę i pozostaną niespodzianką aż do momentu uruchomienia cotygodniowej propozycji.

Celem oferty „Szalone Środy” jest sprostanie oczekiwaniom podróżnych, gwoli których ważnym kryterium wyboru biletu lotniczego jest należność. Jednocześnie dążymy aż do spopularyzowania pośród naszych obecnych i potencjalnych pasażerów strony internetowej LOT-u jak miejsca zakupu najatrakcyjniejszych cenowo biletów. Nawet prócz promocją, owo dopiero co na www.lot.com  można wykupić miejsca na rejsy w najtańszych taryfach, które nie są dostępne w innych punktach sprzedaży – podkreśla Dorota Haller, Dyrektor Biura Marketingu.

 

Osoby podróżujące z dzieciakami mogą dostać od LOTU dodatkową zniżkę –  za noworodka do dwóch lat zapłacą 10% promocyjnej ceny biletu (netto), a starsze dzieci 75% tej kwoty.


Brak opinii

Email tylko do rejestracji. Wymagane pola oznaczone *