Ticketik.pl – Bilety online na mecze siatkówki

Siatkówka to wspaniały sport, który dla Polaków jest źródłem licznych sukcesów oraz wyjątkowych emocji. Niezależnie od tego czy preferujesz mecze siatkówki żeńskiej, męskiej czy też obu, doskonałym sposobem na podniesienie morali swojej ukochanej drużyny, wsparcie jej zawodników lub zawodniczek oraz na dostarczenie sobie niezapomnianych wrażeń siatkarskich jest obecność na ważnym dla drużyny meczu. Bilet na taki mecz to również pomysłowy, a zarazem uniwersalny prezent właściwie na każdą okazję, który doceni niejeden zagorzały entuzjasta siatkówki.

Dokonując rezerwacji lub kupując bilety warto skorzystać z intuicyjnej i niesamowicie wygodnej platformy Ticketik (www.ticketik.pl) , która umożliwia zakup biletów na praktycznie wszystkie najważniejsze oraz najbardziej interesujące mecze siatkarskie.

 

Taniej i wygodniej

Jeśli planujesz obejrzeć na żywo zmagania sportowe swojej ukochanej drużyny siatkarskiej, zapewne już przygotowujesz się psychicznie do ewentualnych problemów ze zdobyciem biletów. Stanie w kolejce do kasy niczym „za komuny”, organizowanie sobie pracy tak, żeby wyjść wcześniej i na pewno zdążyć kupić bilety lub proszenie znajomych o ich zakup i oczywiście obawa, że wejściówek nie wystarczy – wszystkie te frustrujące przeżycia mogą zniechęcić niejednego kibica i skazać go na oglądanie transmisji meczu. A szkoda, bo transmisja, choć również umożliwia kibicowanie, okrawa je z wielu przyjemności, związanych choćby z widokiem zawodników swojej drużyny na żywo czy ze wspólnym przeżywaniem tych samych emocji w tłumie kibiców takich, jak my.

Zanim zniechęcisz się na dobre do kupowania biletów, warto wypróbować platformę Ticketik i przekonać się, jak prosty, szybki i przyjemny może być ich zakup. Za pośrednictwem tego systemu nabyć można bilety na mecze PlusLigi oraz Orlen Ligi na jednym portalu, bez konieczności przeszukiwania zakamarków internetu, nie mówiąc już o koczowaniu w dzikim tłumie przed kasą. To nowe rozwiązanie od razu podbiło serca kibiców swoją prostotą i wygodą.

 

Oszczędność czasu i pieniędzy

Platforma Ticketik to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla osób mobilnych, pozostających w ciągłym ruchu i używających swojego smartfona do wielu codziennych operacji. Za pomocą mobilnej aplikacji Ticketik bilety na mecz można kupić będąc już w drodze lub nawet podczas kilkuminutowej przerwy w pracy. Oczywiście system ten jest również dostępny za pośrednictwem komputera, podczas tradycyjnego surfowania w internecie. Proces zakupu oraz opłaty za bilet jest prosty i nie wymaga od użytkownika męczącego „wgryzania” się w instrukcje obsługi. Wszystko odbywa się niezwykle intuicyjnie i zajmuje nam zaledwie parę chwil.

 

Stali użytkownicy systemu Ticketik lubią go również za zniżki, które oferuje on swoim klientom. Ta unikatowa platforma pozwala na założenie Karty Kibica, która, oprócz oczywistych korzyści pod postacią niższych cen biletów, niesie ze sobą również inne dogodności, w tym możliwość przechowywania na karcie, jak na nośniku, swoich danych kibica, biletów, karnetów i wejściówek VIP. Bilety można wydrukować lub odebrać bezpośrednio na miejscu, co więcej, użytkownik może sam wybrać najwygodniejszą dla siebie formę płatności – przelewem online, osobiście w specjalnych punktach lub tuż przed meczem, przy odbiorze biletów.

 

Dzięki platformie Ticketik nie ominą Cię już żadne eventy sportowe. Możesz wykupić bilety na wyczekiwany mecz ze sporym wyprzedzeniem i zaplanować ewentualną podroż. Możesz kupić bilety dla swoich przyjaciół, rodziny lub drugiej połówki i dzielić z nimi te niezapomniane chwile. Możesz zrobić to wszystko szybko, łatwo i bezproblemowo, a potem skupić się na tym, co najważniejsze – na przyjemności, płynącej z kibicowania na żywo.

Zarejestruj się na www.ticketik.pl – Zamów Kartę Kibica, kupuj bilety na mecze siatkówki online i korzystaj z atrakcyjnych zniżek i promocji.


Brak opinii

Email tylko do rejestracji. Wymagane pola oznaczone *