Wakacje na Chorwacji – tanie loty do Dubrownika

Już za około 300zł można udać się na kilkunastodniowe wakacje na Chorwacji (Dubrownik).

Jeżeli nie byliście jeszcze w Chorwacji albo pokochaliście ten kraj po ostatniej podróży to mamy dla Was propozycję wycieczkę do Dubrownika (z południa Chorwacji). To wyborowa propozycja w głównej mierze dla mieszkańców zachodniej Polski, jacy mogą niedrogo dojechać się do Berlina Polskim Busem, Simple Expressem względnie pociągiem. Dubrownik, nazwany Perłą Adriatyku, to jedno z najcudowniejszych i najpiękniejszych miast w Europie i dawna metropolia Republiki Raguzy.
Lecimy Easy Jetem z ekwipunkiem podręcznym. Bilety sposobem praskim nabywamy na stronce: easyjetcom lub po przez naszą wyszukiwarkę lotów. Tryb praski polega na doborze jakiegokolwiek lotu z Pragi, następnie doczepienia przyciągających nas przelotów i anulowaniu lotu z Pragi. Z kolei wybiera się złotówki jako walutę rozliczeniową. Taka procedura przyzwoli nam uniknąć niepomyślnego przewalutowania. Lot do Dubrownika z praktyczną przesiadką w Genewie. Powrót wcześniej bezpośrednio do stolicy Niemiec.

Do Berlina dostaniemy się z wielu naszych miast Polskim Busem (bilety kupimy na stronie: polskibuscom) oraz Simple Expressem (simpleexpresseu). Do stolicy niemieckiej da się także dotrzeć koleją.


Brak opinii

Email tylko do rejestracji. Wymagane pola oznaczone *