Wyjazdy motywacyjne Incentive

IncentiveWspólne odkrywanie obcych krajów, egzotyczne przygody, górska wspinaczka lub wypoczynek nad błękitnym morzem.

To nie tylko propozycje udanego urlopu, ale także możliwości, jakie daje wyjazd motywacyjny.

Chcesz polepszyć współpracę w zespole, zainspirować pracowników albo wynagrodzić pracę nad trudnym projektem? Incentive to najlepsze rozwiązanie!

Co to jest incentive?

Podróże incentive można nazwać wyjazdami motywacyjnymi lub integracyjnymi. Podczas dalekich podróży Twoi współpracownicy mają szansę lepiej się poznać, rozpocząć kooperację na najwyższym poziomie i po prostu się polubić, co znacząco poprawi efektywność Waszej pracy.

Wyjazdy incentive mogą stanowić nagrodę za wytężoną pracę albo być przygotowaniem do dalszego współdziałania z zarządem czy parterami biznesowymi.

Unikalne plany podróży dopasowane do grupy

Co zrobić, aby wyjazd incentive odniósł oczekiwany skutek? Należy odpowiednio dobrać aktywności, które będą podejmowane w trakcie wczasów. Dalekie podróże same w sobie są ogromnym przeżyciem, a dodatkowe zajęcia muszą motywować, a nie zniechęcać. Dlatego jeszcze przed wyjazdem warto ustalić szczegółowy plan, obejmujący wycieczki i warsztaty indywidualnie dobrane do charakteru Twojej grupy.

Rozpiera Was energia? Wspinaczka, nurkowanie czy zwiedzanie na rowerze będzie świetnym wyborem. Zależy Wam na wypoczynku i pobudzeniu kreatywności? Odkrywanie miast i zabytków na drugim końcu świata z pewnością pobudzi pomysłowość.

Gdzie jechać na wyjazd Incentive?

  • Ameryka Północna i Południowa: różnorodność możliwości, jakie otwierają te dwa kontynenty jest nieskończona! Znajdzie się coś dla miłośników przyrody, egzotycznej kultury drugiego końca świata i miłośników techniki i rozwoju. Jeśli zdecydujecie się na wyjazd do Brazylii, czekał tam będzie na Was barwny karnawał pachnący caipirinhą i rozbrzmiewający sambą oraz bossa novą. Dodatkowo odkryjecie zakamarki amazońskiej puszczy, gdzie z pewnością nie raz zachwyci Was majestat natury.
  • Azja: to świetny wybór o każdej porze roku. Choć z pozoru bliska, skrywa wiele tajemnic i potrafi zaskoczyć niejednego doświadczonego turystę. Do jednych z ciekawszych miejsc w tym regionie zalicza się Sri Lanka. Oprócz zwiedzania najważniejszych zabytków sprzed tysięcy lat i poznawania kultury buddyjskiej będziecie mieć możliwość błogiego odpoczynku na białym piasku pod palmami. Ale to nie wszystko! W tym miejscu obowiązkowo trzeba zobaczyć uprawy przypraw i wyjechać na safari.
  • Australia: wyprawa do najbardziej oddalonego od nas kontynentu z pewnością zapadnie w pamięć na długo. W ojczyźnie kangurów i misiów koala nie sposób się nudzić. Wybierając Nową Zelandię, zobaczysz zapierające dech w piersiach góry i lodowce, a wieczorem wykąpiesz w gorących źródłach. Poznasz kulturę rdzennych Maorysów oraz perły okresu art-deco. Idealnym zakończeniem będzie wycieczka szlakiem hobbitów!
  • Afryka: żar słońca, nieprzemierzone stepy i bajkowe krajobrazy w odcieniach sepii, a na drugim końcu błękitna woda, bujna roślinność i przepięknie skaliste wybrzeża. Afryka skrywa wiele twarzy, a ich odkrywanie jest szansą na budowanie dobrej współpracy. Na Zanzibarze w błękitnej wodzie nauczycie się nurkowania i kitesurfingu, a kolejnego dnia zwiedzicie rodzinne miasto Fredie Mercurego – Stone Town. Te widoki pozostaną z Wami na zawsze!

Wyjazdy incentive dają możliwość budowania zaufania w zespole, ocieplania relacji i tworzenia niezapomnianych wspomnień. Atrakcyjna forma wypoczynku przekłada się na więź z firmą. Już teraz wybierz idealny kierunek dla Was i przekonaj się, że to naprawdę działa!

http://planetescape.pl/incentive/


Brak opinii

Email tylko do rejestracji. Wymagane pola oznaczone *